Accident cu victimă încarcerată în această dimineață – Imagini de la locul impactului
În această dimineață, la ora 06.55, salvatorii din cadrul ISU Vâlcea au fost solicitați la un accident rutier produs intre 2 autoturisme în municipiul Râmnicu Vâlcea/ Troianu-Omv.
În urma producerii acestuia a rezultat o victimă incarcerată.
În accident au fost implicați 4 adulti și 2 minori care au fost evaluati de Smurd. Minorii (un băiat cu vârsta de 10 ani si o fetita de 14 ani) acuzau dureri abdominale, motiv pentru care au fost transportați de Smurd la UPU. Echipajul SAJ a transportat un bărbat cu TCC în stare alterată rezultat din accident (persoana încarcerată), a transmis ISU Vâlcea.
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/07/acc-1-1024x768.jpg)
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/07/acc-2.jpg)
![telegram ziar piatra neamt](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/05/Suntem-si-pe-TELEGRAM.gif)