Accident GRAV: în urma impactului autoturismul a luat foc. O femeie a fost transportată la spital (IMAGINI)
În jurul orei 10.10, două echipaje din cadrul Stației de Pompieri Panciu au intervenit cu 1 autospecială de stingere și 1 ambulanță SMURD, în urma producerii unui accident rutier, în orașul Panciu.
În urma impactului autoturismul a luat foc, pompierii militari intervenind pentru stingerea incendiului și acordarea primului ajutor calificat unei persoane de sex feminin în vârstă de 55 ani, ulterior transportând-o la spital, au transmis reprezentanții ISU Vâlcea.
Imagini de la intervenția pompierilor:
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/04/masina-1-461x1024.jpg)
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/04/masina-2-461x1024.jpg)
![telegram ziar piatra neamt](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/05/Suntem-si-pe-TELEGRAM.gif)