Coliziune între două autoturisme, soldată cu o victimă. Unul dintre șoferi este transportat la spital în stare de șoc (IMAGINI)
În această dimineață un accident rutier s-a produs între două autoturisme pe raza localității Bradu, după primărie.
Au intervenit pompierii de la Detașamentele Pitești și Bradu cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat, alături de un echipaj al SAJ.
În urma incidentului a rezultat o victimă, șoferul unuia dintre autoturisme, în vârstă de aproximativ 58 de ani, care era în stare de șoc și este transportat la spital de către un echipaj mixt SMURD – SAJ, a transmis ISU Argeș.
Imagini de la locul evenimentului rutier:
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/06/arges-1.jpg)
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/06/arges-2.jpg)
![telegram ziar piatra neamt](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/05/Suntem-si-pe-TELEGRAM.gif)