Două autoturisme, un microbuz și o camionetă implicate într-un accident. 7 persoane au ajuns la spital (IMAGINI)
Pompierii din cadrul Detașamentului Dej au intervenit la un accident rutier petrecut în localitatea Livada.
Apelul de urgență a venit în jurul orei 7:50, iar la fața locului s-a deplasat o autospecială cu modul de descarcerare, precum și două echipaje SMURD. În sprijin au venit și cei de la SAJ. În accident au fost implicate 2 autoturisme, un microbuz și o autocamionetă. Nu au existat persoane încarcerate. 7 bărbați cu vârste cuprinse între 20 și 52 de ani au fost transportați la spital. Cu toții erau conștienți și cooperanți, a transmis ISU Cluj.
Imagini de la evenimentul rutier:
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/05/isu-1.jpg)
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/05/isu-2.jpg)
![telegram ziar piatra neamt](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/05/Suntem-si-pe-TELEGRAM.gif)