Final de drum pentru un tânăr de numai 19 ani, la ieșire spre Uncești: a murit în urma unui impact violent (IMAGINI de la locul accidentului mortal)
Dispeceratul comun ISU-SAJ Suceava a fost anunțat, în această dimineață, la ora 2:30, despre producerea unui accident rutier, pe drumul comunal de pe raza localitații Petia (la ieșire spre loc. Uncești).
La fața locului s-au deplasat pompierii militari, cu o autospecială pentru descarcerare și o ambulanță SMURD, cu sprijinul unui echipaj SAJ. La sosirea echipajelor, a fost găsit un autoturism, care era răsturnat în afara părții carosabile. În exteriorul mașinii, a fost identificată o victimă inconștientă, un tânăr în vârstă de 19 ani. Din nefericire, victima avea leziuni incompatibile cu viața, iar cadrele medicale nu au putut decât să constate decesul acesteia, a transmis ISU Suceava.
Condoleanțe familiei!
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2023/12/sv-1-768x1024.jpg)
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2023/12/sv-2.jpg)
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2023/12/sv-3.jpg)
![telegram ziar piatra neamt](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/05/Suntem-si-pe-TELEGRAM.gif)