Ultimul drum pentru un bărbat de 29 de ani: a murit prins sub mașina care s-a răsturnat (IMAGINI)
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2023/03/mortal-1-1.jpg)
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2023/03/mortal-2-1-1024x503.jpg)
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2023/03/mortal-3-1.jpg)
Un tânăr de 29 de ani și-a pierdut viața în urma unui accident rutier produs în această dimineață, în intersecția DN 29 cu DJ 294 (la ieșirea din Unțeni).
În eveniment a fost implicat un singur autoturism. La fața locului au ajuns două echipaje din cadrul Detașamentului de Pompieri Botoșani Botoșani, cu o autospecială de stingere cu apă și spumă și una de descarcerare, precum și o ambulanță SAJ. Aceștia au constatat că șoferul era prins sub mașina răsturnată pe o parte și au acționat pentru a-l extrage. Din nefericire, echipajul medical aflat la fața locului nu a putut decât sa constate decesul, a transmis ISU Botoșani.
Condoleanțe familiei!
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2023/03/mortal-1.jpg)
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2023/03/mortal-2-1024x503.jpg)
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2023/03/mortal-3.jpg)
![telegram ziar piatra neamt](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/05/Suntem-si-pe-TELEGRAM.gif)