Un copac a căzut pe un autoturism aflat în mers (IMAGINI)
În urmă puțin timp, pompierii din cadrul Detașamentului Bolintin Deal au intervenit pentru degajarea unui copac ce a căzut pe un autoturism, pe DJ 601, în pădurea Malu Spart.
Autoturismul se afla în mers în momentul în care s-a produs evenimentul. Din fericire, conducătorul auto și cei doi pasageri care îl însoțeau nu au fost răniți, a transmis Nicoleta Beianu, purtătorul de cuvânt al ISU Giurgiu.
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/06/g1.jpg)
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/06/g2-1024x768.jpg)
![](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/06/g3-1024x768.jpg)
![telegram ziar piatra neamt](https://stirinationale.eu/wp-content/uploads/2022/05/Suntem-si-pe-TELEGRAM.gif)